Nasi przedstawiciele techniczno-handlowi

Nasi przedstawiciele techniczno-handlowi

Krzysztof Banaszek
tel.: +48 508 345 890
e-mail: k.banaszek@eradur.com.pl

(woj. mazowieckie - płd., lubelskie)

 

Piotr Burda
tel.: +48 508 239 370
e-mail: p.burda@eradur.com.pl

(woj. świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie)

 

Jakub Dolata
tel.: +48 509 682 504
e-mail: j.dolata@eradur.com.pl

(woj. łódzkie, wielkopolskie, lubuskie)

 

Krzysztof Kaczorowski
tel.: +48 516 023 895
e-mail: k.kaczorowski@eradur.com.pl

(woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie, łódzkie, wielkopolskie, lubuskie)

 

Zygmunt Kowal
tel.: +48 503 144 455
e-mail: z.kowal@eradur.com.pl

(woj. śląskie, opolskie, dolnośląskie)

 

Krzysztof Sadowski
tel.: +48 509 682 503
e-mail: k.sadowski@eradur.com.pl

(woj. mazowieckie - płn., podlaskie, warmińsko-mazurskie)

 

<p>Nasi przedstawiciele techniczno-handlowi</p>

Formularz kontaktowy